קבוצת W3C Israel נפתחה ב-Linkedin

 

שבוע שעבר בעיצומם של חגיגות העשור נפתחה קבוצה חדשה ב-Linkedin, שמה של הקבוצה היא "W3C Israel". המטרה של הקבוצה הזו היא לרכז את קהילת המפתחים הישראלית ולחזק את הקשר של W3C בישראל ובעולם. בקבוצה תוכלו לקרוא חדשות, להתדייין על נושאים שמעניינים אתכם, טכנולוגיות חדשות ובעצם להיות בקשר עם הקהילה שלנו.

הקבוצה עדיין נמצאת בשלבים הראשונים להקמתה, אז תתחילו לדבר, להגיד מה שיש לכם, להתייעץ ולשתף. זו הקהילה שלנו בואו נעזור לעצמנו קצת.

שתפו את הפוסט הזה:
http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/digg_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/bookmark_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/email_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/print_48.png

עוד באותו נושא:

 

דיון פתוח

מה אתם חושבים? רשמו את תגובתכם.

כתיבת תגובה

אבטחה: שאלת אבטחה

ניסיון