כנס מחשוב עננים – IGT 2009

 

כמו בכל שנה, גם השנה ב2 וב-3 בצמבר יחול הכנס של GRID בנושאיים טכנולוגיים. הכנס השנה, IGT 2009 יתמקד בטכנולוגיית מחשוב עננים, אחד מהנושאים החמים והמדוברים ביותר בזמן האחרון.

אתם מוזמנים להיכנס לIGT 2009 ולהתעדכן בתוכנית של הכנס ובמרצים ואף להירשם דרך האתר (הרשמה לשני ימי ההרצאות עולה 790 ש"ח לכל מי שהוא לא סטונדט, אם אתה סטודנט החוייה תעלה לך רק 45 ש"ח).

בשנים האחרונות נושא מחשוב העננים תפס תאוצה אדירה, בין אם זו גוגל שדוחפת לכיוון מחשוב העננים עם מערכת ההפעלה החדשה שלה במגזר הפרטי, ובין אם זו חברה כמו אמאזון שמספקת שירותי אחסון בענן למגזר העסקי.

הכנס יכלול ימי הרצאות דחוסים בנושאים מגוונים לצד סדנאות. בין המרצים שתוכלו לראות בכנס יהיה סגן הנשיא של חטיבת מחשוב העננים של IBM, מנהל אסטרטגיית האבטחה של eBay ועוד רבים וטובים.

אני ממליץ לכולם להגיע לכנס, אני אהיה שם וכמובן שאדווח לכם בסוף הכנס על הדברים המעניינים.

שתפו את הפוסט הזה:
http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/digg_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/bookmark_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/email_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/print_48.png

עוד באותו נושא:

 

דיון פתוח

מה אתם חושבים? רשמו את תגובתכם.

כתיבת תגובה

אבטחה: שאלת אבטחה

ניסיון