קוד קצר להצגת תוכן תיקייה

 

היום אני נותן לכם קוד לדף PHP שמציג בטבלה, רשימה של כל הקבצים שנמצאים בתיקייה בה הקובץ נמצא.

את הקוד שאני מביא לכם כאן כתב כריס כויר הנפלא מהאתר CSS-Tricks. הקוד משתמש בפקודת PHP על מנת לקרוא את שמות הקבצים שנמצאים בתקייה. הקוד מציג את רשימת הקבצים בטבלה שכוללת את שם הקובץ, סוג הקובץ וגודלו. לכל קובץ מוצמד אייקון לפי סוגו, ממש חמוד ויעיל.

דוגמא להצגת רשימת הקבצים בתיקייה

דוגמא להצגת רשימת הקבצים בתיקייה

כל שעליכם לעשות הוא להוריד את הקבצים שצירפתי למעלה (כפתור קוד), ולעלות אותם לתיקייה בשרת שלכם. כעת גשו לקובץ ה-PHP ותוכלו לראות את רשימת הקבצים של התיקייה.

כדאי ואפשר להשתמש בקוד זה בתור דף ה-INDEX של תיקייה מסויימת שאתם מעוניינים לשתף את תוכנה עם כולם, בלי לתת גישה לFTP שלה.
שתפו את הפוסט הזה:
http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/digg_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/bookmark_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/email_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/print_48.png

עוד באותו נושא:

 

דיון פתוח

מה אתם חושבים? רשמו את תגובתכם.

כתיבת תגובה

אבטחה: שאלת אבטחה

ניסיון