סעור מוחות באמצעות Mind42

 

אם מדובר באתר אינטרנט או פרוייקט שלא קשור לעולם האינטרנט, אחד הדברים החשובים לפני תחילת פרוייקט הוא שלב האפיון. חלק בלתי נפרד משלב האפיון או אפילו קודם לשלב האפיון, הוא שלב סיעור המוחות. בשלב זה זורקים את כל הרעיונות שבאים לנו לראש, אין בשלב זה חוקים. המטרה של שלב זה היא לפתוח את הראש ולכתוב את כל הרעיונות שאנחנו מסוגלים לחשוב עליהם, כך שבעתיד נברור את הרעיונות הטובים ביותר.

אם עד היום הייתם צריכים לכתוב את הרעיונות שלכם בכל מיני כלים מאולתרים, היום אני אכיר לכם כלי מאוד ידידותי ושימושי, שמו mind42 והוא כלי לסיעור מוחות. האתר בחר את המספר 42 כדיי לציין את העובדה שהוא מאפשר לשתף, "פור טו" (באנגלית: FOR TWO), לשניים.

Mind42 כלי נהדר לסיעור מוחות

Mind42 כלי נהדר לסיעור מוחות

לאחר הרשמה קצרה לאתר, תוכלו להקים מפה (ככה קוראים לכל מצע עבודה) חדשה, לתת לה שם ולהתחיל לזרוק את כל הרעיונות שעולים לכם בראש בצורת עץ. כל היופי של הכלי הזה הוא שהוא נותן לכם אפשרות לסדר את המחשבות שלכם באמצעות: צבעים, תמונות, לינקים, אייקונים ועוד…

כמו שמו כן הוא, הכלי נמצא באינטרנט ומאפשר למספר אנשים לעבוד על אותה מפה (לא בו זמנית). ניתן לשלוח הזמנות במייל (לעריכה או רק לתצוגה) ואף לגרום למפה שלכם להיות שיתופית (פתוחה לעיני כל).

אני משתמש בכלי הזה, לפני שלב האפיון בכל אתר שאני בונה. אני עושה את זה כדי לחשוב מחוץ לקופסא וכן על מנת לארגן לי את כל הרעיונות במקום אחד. הכלי הזה מתאים לארגון כל סוגי המידע, ממליץ בחום!

שתפו את הפוסט הזה:
http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/digg_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/bookmark_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/email_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/print_48.png

מאמרים נוספים:

   

  דיון פתוח

  מה אתם חושבים? רשמו את תגובתכם.

  תגובות
  אודיNo Gravatar 21 באוקטובר

  שימושי ביותר, אני משתמש בכלי הזה בעצמי. מומלץ לפני כל פרויקט גדול

  [תגובה]

  משרד פרסוםNo Gravatar 15 בדצמבר

  אפשר לערוך עם הכלי הזה אפיון לאתר אינטרנט או לפרוייקט מיתוג

  [תגובה]

  אריאלNo Gravatar 12 בינואר

  אני חושב שאפיון אתר צריך להיות חסוי, וברגע שמעלים לרשת, זה נותן לאחרים את הרעיונות שלך,
  וכן הוא באנגלית.

  [תגובה]

  אורן רוט

  כן אבל אתה מודע לזה שאפשר לשים סיסמא.

  [תגובה]

  אריאלNo Gravatar 19 בינואר

  אני מודע, אך למי שרוצה רעיונות יש לו את הכתובת
  ואתה יודע שלא קשה לפרוץ לכל מקום.

  [תגובה]

  כתיבת תגובה

  אבטחה: שאלת אבטחה

  ניסיון