פרצה במנוע החיפוש גוגל מאפשרת חיפוש בזמן אמת

 

בעידן שלנו אנחנו מכורים למידע. תביאו לנו כמה שיותר מידע, במהירות ונוחות והכי טוב מידע שבא הישר מן התנור. לכן אנחנו אוהבים את twitter (אתר העדכונים המהירים). אם משהו קורה בעולם נגלה עליו מהר מאוד בטוויטר.
בשאר התחומים אנחנו משתמשים במנועי החיפוש. הבעיה איתם שלמרות זמן העדכון הגבוה של חלקם לוקח להם זמן לסרוק מידע חדש ובנוסף הם מגבילים את אופן החיפוש כך שלא ניתן לחפש מידע שנוצר בזמן המאוד קרוב.

קחו למשל את גוגל, בחיפוש המתקדם שלה היא מאפשרת לבצע חתך של זמן בשליחת שאילתת חיפוש, אך החתך מוגבל רק עד 24 שעות (לא פחות).
גבע, מנכ"ל "אומגילי" (מנוע חיפוש לפורומים) מצא שאפשר לבצע חתכים מדוייקים יותר של חיפוש בעזרת שינוי קטן בשורת הכתובת.
באמצעות פרצה זו ניתן לחפש בחתך של שעות, דקות ואפילו שניות.

הכנתי לכם כלי נחמד שבו תוכלו לבצע חיפוש בגוגל ישראל בלי להתעסק בקוד.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס מילות חיפוש וזמן אחרון (בשניות) בו אתם רוצים לחפש, ותקבלו חדשות טריות-חמות מהתנור.

שתפו את הפוסט הזה:
http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/digg_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/bookmark_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/email_48.png http://www.htm.co.il/wp-content/plugins/sociofluid/images/print_48.png

עוד באותו נושא:

 

דיון פתוח

מה אתם חושבים? רשמו את תגובתכם.

כתיבת תגובה

אבטחה: שאלת אבטחה

ניסיון